top of page
ikona-01_stymulacja fal alfa.png
ikona-04_białko_BDNF.png
ikona-02_masa_neuronalna_mózgu.png

Jak to działa?
 

Opatentowane urządzenie MNEMOSLINE® 2020 działa stymulując synaptyczną plastycznoś mózgu na linii oko-mózg. Wprowadza mózg w stan alfa (8-12Hz) poprzez wykorzystanie pulsacyjnego światła SLI-Stimolazione Luminosa Intermittente. Okulary generują impulsy ledowe (fala 650 nm, o strumieniu promieniowania 7 μW, CE 0051 wyrób medyczny klasy 1), które stymulują do odbudowy sieć neuronów i ich połączenia synaptyczne. Wykorzystuje ważny aspekt stymulacji wizualnej w pracy mózgu, który jest kluczowy w syntezie białka BDNF. Białko to jest niezbędne dla wzrostu i różnicowania neuronów oraz synaps.

 

Korzystanie jest bardzo proste, a oprogramowanie umożliwia natychmiastowe użycie po zakupie i naładowaniu, jest odpowiednie dla 99% populacji.

 

Prosta terapia MNEMOSLINE®2020:

Stymulacja wizualna mózgu do stanu ALFA pulsacyjnym światłem SLI!

Rehabilitacja synaptycznej plastyczności mózgu!

 

Synchronizacja masy neuronalnej mózgu!

Stymulacja wizualna procesu powstawania białka BDNF*!

Z MNEMOSLINE®2020 wchodzisz w ŚWIADOMY stan równowagi!

*BDNF (ang. brain derived neurotrophic factor) białko, które wspiera proces tworzenia nowych połączeń neuronalnych w mózgu oraz sprzyja powstaniu i różnicowaniu się nowych neuronów i synaps. Pozwala cieszyć się optymalnym zdrowiem mózgu.

Efekty korzystania z MNEMOSLINE®2020

Kuracja 2- 3 miesiące - 10/20 minut dziennie. 

 

Pierwsze lecznicze działanie osiągamy już po 2-3 miesiącach codziennej kuracji,

minimum raz dziennie po 10 minut. Już w tak krótkim czasie używania MNEMOSLINE®2020 można uzyskać zauważalne zmiany w postaci zrelaksowania i dobrego snu. Przywrócone zostaje optymalne samopoczucie i naturalnie dobre samopoczucie.

 

W okresie zimowym – działa antydepresyjnie, przez cały rok jako regeneracyjną przerwę w pracy czy regulację cyklu dobowego – wpływa na złagodzenie jet-lag!

10 minutowe sesje przeciwdziałają utracie pamięci, są doskonałym uzupełnieniem zabiegów medycznych, jako wsparcie wszelkiego rodzaju rehabilitacji czy na obniżenie poziomu stresu związanego z wydarzeniami życia np. stresu przed operacją.

Kuracja 3- 6 miesięcy - 20/30 minut dziennie

 

Przy kuracji trwającej 3 – 6 miesięcy – 20 minut dziennie zachodzi regularna synchronizacja masy neuronowej, która prowadzi do poprawy pamięci i innych funkcji poznawczych. Wzrasta poziom naszej percepcji, uwagi, poprawia się logiczne myślenie, posługiwanie się i rozumienie języka.

Dzięki temu możemy cieszyć się większą zdolnością do wykorzystania wiedzy i umiejętności.

Działa na depresję i amnezję.

 

Polecamy przy nauce języków obcych i zdobywaniu nowej wiedzy, adaptacji do zmian

po traumatycznych przeżyciach. Ten rodzaj kuracji może być skutecznym wsparciem przy leczeniu depresji i amnezji.

 

Kuracja powyżej 12 miesięcy – 30 minut dziennie.

Badania zespołu Profesora Francesco Ferro Milone wskazują, że stosowanie długookresowe kuracji światłem SLI na stałe poprawia funkcje mózgu i funkcje poznawcze. Zatrzymane zostaje uwstecznienie funkcji pamięciowych a po okresie 12 miesięcy pokazują stopniową ich poprawę.

MNEMOSLINE® może efektywnie wpływać na zapobieganie lub poprawę pamięci w przypadku chorób neurodegeneracyjnych.

Polecamy przy konieczności tworzenia nowych ścieżek neuronalnych np. wprowadzanie nowych pozytywnych zmian, nawyków w terapiach uzależnień, psychoterapiach itd.

Jak używać MNEMOSLINE® 2020 

Korzystanie z wersji MNEMOSLINE® 2020 jest bardzo proste. Okulary zawierają mikrokomputer z oprogramowaniem, które umożliwia natychmiastowe użycie po zakupie i naładowaniu, jest odpowiednie dla 99% populacji. *

Start sesji

 

  • Na miejsce sesji znajdź komfortową pozycję siedzącą lub leżącą. Zawsze zamykamy oczy!.

  • Aby rozpocząć korzystanie należy nacisnąć przycisk Start/Stop w ciągu 8 sekund.

 

Jeżeli nie naciśniemy przycisku Start/Stop w ciągu 8 sekund urządzenie wyłączy się automatycznie – oszczędzanie baterii.

  • Sesję można przerwać w każdym momencie naciskając ponownie przycisk Start/Stop.

 

UWAGA!

 

Nie używaj urządzenia MNEMOSLINE® 2020 w przypadku gdy jest podłączone do ładowarki lub do sieci - urządzenie posiada zabezpieczenie uniemożliwiające korzystanie z niego gdy jest podłączone do ładowarki.

Jedyną rzeczą jakiej wymaga MNEMOSLINE® 2020 od Ciebie to regularne stosowanie. Przy codziennym systematycznym stosowaniu poprawisz komfort swojego życia. Oczekuj najlepszego!

 

*Jedynym przeciwskazaniem do stosowania urządzenia MNEMOSLINE® 2020 jest epilepsja.

ikona-03_synaptyczna plastyczność mózgu.
innovation logo 2020.png
image.png
bottom of page